2014-08-20, 13:00

Czas spotkania: 70 min.

NO TO ZACZYNAMY !!!

Niedługo trwała ta przerwa ligowa. Obóz, trzy sparingi, jeden turniej i jazda!

Na początek dostaliśmy za rywali drużynę, która debiutuje w rozgrywkach. Drużyna gospodarzy składa się z chłopców z rocznika od 2001 do nawet 2004. Dlatego, mimo bardzo korzystnego wyniku, trener miał sporo zastrzeżeń co do gry swoich podopiecznych. Było sporo niedokładności, nieporozumień oraz nieprzemyślanych zagrań. Wiadomo, my też po raz pierwszy w meczu o punkty graliśmy na dużym boisku. Na dotarcie pewnych schematów potrzeba czasu.

O samym meczu niewiele będziemy się rozpisywać. Rywal młodszy, słabszy fizycznie, mniej doświadczony, na zupełnie innym etapie szkoleniowym niż w tej chwili jest nasza drużyna. Po 11 minutach mecz był już w zasadzie rozstrzygnięty. Niewiadomą pozostawał tylko rozmiar zwycięstwa. I tylko szkoda, że na tą chwilę mamy tak wąską kadrę (wakacje, BRAK ZAŚWIADCZEŃ LEKARSKICH!), bo wszyscy mieliby okazję złapać kilka minut gry na dużym boisku.

O gospodarzach zaś, możemy napisać, że jest to  drużyna z potencjałem i gdy tylko nabiorą ligowej ogłady mogą być groźni dla niejednego rywala w naszej lidze.

ZAWODNIK MECZU - WIKTOR STĘPNIOWSKI

bramki :

2 min - gol samobójczy

10 min - MŚCISZ Kacper

11 min - PIOTROWSKI Kacper

17 min - STĘPNIOWSKI Wiktor

28 min - ADAMCZYK Konrad

34 min - gol na 1-5

37 min - STĘPNIOWSKI Wiktor

39 min - ADAMCZYK Konrad

55 min - STĘPNIOWSKI Wiktor

57 min - PIOTROWSKI Kacper

60 min - URBAN Kacper

65 min - PIOTROWSKI Kacper

68 min - STĘPNIOWSKI Wiktor

70 min - DZIOPAK Karol